Open Procurement Albania

Graphical display of results by local government entities

Summary results

Seller authority no. Economic operator no. No. of announced auctions Total initial value of auctions (in ALL, without VAT) No. of auctions declared with winner Total initial value of auctions declared by winner (in ALL, without VAT) Awarded total value (in ALL, without VAT)
51 109 506 204,820,379 228 98,928,676 97,579,641

Auctions list

Auction Object Initial value ALL Seller authority Auction Status
Dhėnie me qera tė tokės Pyjore me Parcela Nr. 35/ e nė zonen kadastrale 3561 me nr.pasurie 1284/1”. 858,800 Local Unit Kuēovė Lidhur kontrata
Material drusor. 425,500 Local Unit Malėsi e Madhe Anuluar ankandi
Loti 1 :Vjelja dhe grumbullimi i bimeve MTE – Ek. Pyjore Arren 164,700 Local Unit Kukės Ankand i shpallur
Loti 2 :Vjelja dhe grumbullimi i bimeve MTE – Ek. Pyjore Bicaj-Kolosjan 218,100 Local Unit Kukės Ankand i shpallur
Loti 3 :Vjelja dhe grumbullimi i bimeve MTE – Ek. Pyjore Bushtrice 45,485 Local Unit Kukės Ankand i shpallur
Loti 4 :Vjelja dhe grumbullimi i bimeve MTE – Ek. Pyjore Surroj 52,500 Local Unit Kukės Ankand i shpallur
Loti 5 :Vjelja dhe grumbullimi i bimeve MTE – Ek .Pyjore Leproj 113,810 Local Unit Kukės Ankand i shpallur
Loti 6 :Vjelja dhe grumbullimi i bimeve MTE – Ek. Pyjore Mamez-Kalimash 200,550 Local Unit Kukės Ankand i shpallur
Loti 7 :Vjelja dhe grumbullimi i bimeve MTE – Ek. Pyjore Terthore e Lumes. 161,250 Local Unit Kukės Ankand i shpallur
Loti 1: Per vjeljen, grumbullimin dhe shitjen e bimeve mjeksore, tanifere e eterovajore natyrore. 23,000 Local Unit Prrenjas Ankand i shpallur
Loti 3: Per vjeljen, grumbullimin dhe shitjen e bimeve mjeksore, tanifere e eterovajore natyrore. 28,850 Local Unit Prrenjas Ankand i shpallur
Loti II - Pėr dhėnie nė pėrdorim tė sipėrfaqes pyjore/kullosore. 10,000 Local Unit Librazhd Njoftuar fituesi
Loti IV - Pėr dhėnie nė pėrdorim tė sipėrfaqes pyjore/kullosore. 5,000 Local Unit Librazhd Njoftuar fituesi
Loti VII - Pėr dhėnie nė pėrdorim tė sipėrfaqes pyjore/kullosore. 28,400 Local Unit Librazhd Njoftuar fituesi
Dhėnie nė pėrdorim tė sipėrfaqes pyjore/kullosore. 60,000 Local Unit Kolonjė Ankand i shpallur
Shitje material drusor nė kėmbė, pėr sasinė totale prej 3,275 (tremijė e dyqind e shtatėdhjetė e pesė) m3. 2,567,980 Local Unit Elbasan Lidhur kontrata
Shitje me ankand publik te mjeteve motorike te kategorizuara per skrap “HMS 1&2” ne nr.ref 1A/2019. 471,204 Local Unit Gjirokastėr Rishpallje e anuluar
Shitje pėr skrap tė automjeteve, te cilat kane dale jashte perdorimit. Sasia e skrapit 26100 kg. 981,775 Local Unit Vorė Njoftuar fituesi
Loti I - Pėr dhėnie nė pėrdorim tė sipėrfaqes pyjore/kullosore. 8,000 Local Unit Librazhd Ankand i shpallur
Loti III - Pėr dhėnie nė pėrdorim tė sipėrfaqes pyjore/kullosore. 75,000 Local Unit Librazhd Ankand i shpallur

Privacy Policy

Except when otherwise defined, all data & information offered in Open Procurement Albania is available under the licenses: This material is Open Data