Open Procurement Albania

Blerje bilete transporti ajror nderkombetar me itinerar Tirane - Zagreb - Tirane.

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues
Objekti i Tenderit Blerje bilete transporti ajror nderkombetar me itinerar Tirane - Zagreb - Tirane.
Nr. Reference REF-96217-11-27-2018
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Blerje Dinamike
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 27-11-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 27-11-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 27-11-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • KELVIN TRAVEL
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 75 444,00
  Data e shpalljes sė fituesit 27-11-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  FTESE PER OFERTE TIRANE - ZAGREB - TIRANE.pdf
  FTESE PER OFERTE TIRANE - ZAGREB - TIRANE.pdf

  MBĖSHTETĖS
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data