Open Procurement Albania

Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje ushqimi pėr Repartin e Ndėrhyrjes sė Shpejtė Fier

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues Reparti 752 FNSH-se Fier
Objekti i Tenderit Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje ushqimi pėr Repartin e Ndėrhyrjes sė Shpejtė Fier
Nr. Reference REF-03556-01-10-2019
Vlera / Fondi Limit 37 273 058,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 11-01-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 04-02-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 04-02-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues Shpresa
DAJTI PARK 2007
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SHPRESA SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 36 354 700,90
  Data e shpalljes sė fituesit 28-02-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės Duke filluar nga data e lidhjes sė kontratės/kontratave me pėrfundim deri nė plotėsimin e nevojave tė autoritetit kontraktor sipas marrėveshjes kuadėr.
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar operatorėt ekonomikė tė mėposhtėm:

  1. “DAJTI PARK 2007” SHPK:
  Ofertuesi u tėrhoq nga oferta me shkresėn me nr.337 Prot datė 14.02.2019.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i kontrates -sistem.docx
  DST NSH Fier.doc
  njoftim fituesi NSH Fier.docx
  DST NSH Fier.doc
  Shtojca nr.1.docx

  MBĖSHTETĖS
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data