Open Procurement Albania

Blerje kėpucė pėr uniformėn verore pėr Policinė e Shtetit

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues Drejtoria e Pergjithshme e Policise se Shtetit
Objekti i Tenderit Blerje kėpucė pėr uniformėn verore pėr Policinė e Shtetit
Nr. Reference REF-09034-02-18-2019
Vlera / Fondi Limit 16 668 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 19-02-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 15-03-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 15-03-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • DONIANNA
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 19 300,00
  Data e shpalljes sė fituesit 30-04-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 40 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  njoftim kontrate -sistem.docx
  dokumentet e tenderit - KEPUCE.doc
  aneksi nr.1 kepuce pėr uniformėn verore.pdf
  njoftimi i fituesit -SISTEM.docx
  aneksi nr.1 kepuce pėr uniformėn verore.pdf
  dokumentet e tenderit - KEPUCE.doc
  Sqarim mbi DT - kėpucėt e uniformave Verore DPPSH.docx

  MBĖSHTETĖS
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data