Open Procurement Albania

Loti IV. Blerje shtypshkrimesh pėr Spitalin Universitare Obstetrik - Gjinekologjik Mbretėresha Geraldina

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė
Objekti i Tenderit Loti IV. Blerje shtypshkrimesh pėr Spitalin Universitare Obstetrik - Gjinekologjik Mbretėresha Geraldina
Nr. Reference REF-10209-02-22-2019
Vlera / Fondi Limit 1 637 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 25-02-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 20-03-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 20-03-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 7
Operatorė Konkurues Adel CO SHPK
CLASSIC PRINT SHPK
DYNAMICX SHPK
INPRESS SHPK
KRISTALINA.KH SHPK
Shtepia botuese shtypshkronja MORAVA SHPK
RAMA-GRAF SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Inpress
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 5 003.13 leke per njesi.
  Data e shpalljes sė fituesit 26-08-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės Afati i levrimit te mallit do te jete nga momenti i nenshkrimit te kontrates/kontratave, sipas kerkeses se Autoritetit Kontraktor, brenda afatit 2 - (dy) vjecar te lidhjes se kontrates Marreveshje Kuader.
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Ka pasur ankesa.
  Kanė marrė pėrgjigje nga Organi Qendror Blerės nė datė 15.04.2019; 12.07.2019; 30.07.2019.
  Kanė marrė pėrgjigje nga KPP nė datė:14.05.2019; 25.06.2019; 06.08.2019
  Fituesi eshte konfirmuar permes vendimit te KPP-se.

  Janė skualifikuar operatorėt ekonomikė tė mėposhėm:
  1) Arsyet e skualifikimit tė “RAMA-GRAF ” SHPK.
  • Nė bazė tė vendimit tė Komisionit tė Prokurimit Publik nr. 400/2019 me datė 25.06.2019.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara REF-10209-02-22-2019
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Vendim KPP
  Shpallja e Fituesit

  MBĖSHTETĖS
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data