Open Procurement Albania

Loti III. Furnizim me lėndė djegėse pėr automjete Benzine pa plumb me afat tė marrėveshjes kuadėr 2 (dy) vite

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit
 • Autoriteti Prokurues ka skualifikuar tė gjithė operatorėt pjesėmarrės nė garė me ofertė mė tė ulėt se oferta fituese

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues
Objekti i Tenderit Loti III. Furnizim me lėndė djegėse pėr automjete Benzine pa plumb me afat tė marrėveshjes kuadėr 2 (dy) vite
Nr. Reference REF-11153-02-28-2019
Vlera / Fondi Limit 26 786 982,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės E hapur, mbi kufirin e lartė monetar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 01-03-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 15-04-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 15-04-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues GEGA CENTER GKG Shpk & GENKLAUDIS SHA

KASTRATI SHPK & KASTRATI SHA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • KASTRATI - KASTRATI SHA
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 17.40 % Marzh Fitimi.
  Data e shpalljes sė fituesit 09-05-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 2 vite
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar operatorėt ekonomikė tė mėposhtėm:

  1. GEGA CENTER GKG SHPK & GENKLAUDIS SHA:
  • Anėtari i BOE “Gega Center GKG” SHPK nuk ka paraqitur shtojcėn nr 8 “Deklaratė mbi pėrmbushjen e kritereve tė pėrgjithshme” sipas ndryshimeve tė bėra nga ana e APP –sė dhe tė publikuara nė mėnyrė elektronike nė faqen e saj me vendimin nr. 1 datė 01.02.2018.
  • Anėtari i BOE “Gega Center GKG” SHPK nuk pėrmbush nuk pėrmbush kriterin e pėrcaktuar nė pikėn nr.2 tė Kapacitetit ekonomik dhe financiar pasi bilanci i vitit 2018 nuk ėshtė i certifikuar nga ana e autoriteteve pėrkatėse tatimore.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara REF-11153-02-28-2019
  Njoftim Kontrate.doc
  Standard Documents.doc
  ANNEX NO. 1.docx
  ANNEX NO. 2.pdf
  ANEKS 1.docx
  CONTRACT NOTICE FORM.docx
  Dokumentet e Tenderit.doc
  ANEKS 2.pdf
  njoftim fituesi Loti III - sistem.docx
  CONTRACT NOTICE FORM.docx
  ANEKS 1.docx
  Standard Documents.doc
  ANEKS 2.pdf
  Sqarim per 4 Lote - Karburante.docx
  Clarification for 4 Lots - Fuel.docx
  ANNEX NO. 1.docx
  Dokumentet e Tenderit.doc
  ANNEX NO. 2.pdf

  MBĖSHTETĖS
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data