Open Procurement Albania

Loti I: Mirėmbajtje e objekteve ndėrtimore tė Spitacradec

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec
Objekti i Tenderit Loti I: Mirėmbajtje e objekteve ndėrtimore tė Spitalit Pogradec
Nr. Reference REF-13619-03-14-2019
Vlera / Fondi Limit 4 365 359,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 15-03-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 08-04-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 08-04-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues Shpresa SHPK
REJ SHPK
ELDA-VL SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • REJ
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 3 520 581,00
  Data e shpalljes sė fituesit 02-05-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės Nga lidhja e kontratės/ kontratave deri nė plotėsimin e nevojave tė autoritetit kontraktor, nė bazė tė marrėveshjes kuadėr.
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar operatorėt ekonomikė tė mėposhėm:

  1) ”ELDA-VL” shpk:
  Nuk ka paraqitur ofertė ekonomike
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  njoftim kontrate-SISTEM.docx
  PROCEDURĖ_HAPUR_SHĖRBIME.doc
  njoftim fituesi loti 1.docx
  Sqarim nr 1.docx
  PROCEDURĖ_HAPUR_SHĖRBIME.doc

  MBĖSHTETĖS
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data