Open Procurement Albania

Loti III. "Blerje letėr

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues
Objekti i Tenderit Loti III. "Blerje letėr".

Jane identifikuar si operator ekonomik te suksesshėm:

• Operatori ekonomik “INFOSOFT OFFICE” SHPK, me nr. NIPT J62426002Q me ofertė ekonomike (shumatorja e ēmimeve pėr njėsi), 12,760.45 (dymbėdhjetė mijė e shtatė qind e gjashtėdhjetė e pikė dyzet e pesė) lekė (pa TVSH) .
• Operatori ekonomik “INTERLOGISTIC” SHPK, me nr. NIPT K21605003M me ofertė ekonomike (shumatorja e ēmimeve pėr njėsi), 12,828.2 (dymbėdhjetė mijė tetė qind njėzet e tetė pikė dy) lekė (pa TVSH) .
• Operatori ekonomik “IT GJERGJI KOMPJUTER” SHPK, me nr. NIPT K81503063B me ofertė ekonomike (shumatorja e ēmimeve pėr njėsi), 13,097.08 (trembėdhjetė mijė e nėntėdhjetė e shtatė pikė zero tetė) lekė (pa TVSH) .
Nr. Reference REF-13563-03-13-2019
Vlera / Fondi Limit 62 180 006,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 15-03-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 08-04-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 08-04-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 4
Operatorė Konkurues INFOSOFT OFFICE
INTERLOGISTIC
IT GJERGJI KOMPJUTER
MARKETING & DISTRIBUTION
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit 17-05-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės Jo me pak 10 (dhjetė) ditė nga lidhja e kontratės/kontratave deri nė plotėsimin e nevojave tė autoritetit kontraktor, nė bazė tė marrėveshjes kuadėr.
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar operatorėt ekonomikė tė mėposhtėm:

  1) Arsyet e skualifikimit tė “MARKETING & DISTRIBUTION” SHPK:
  • Ofertuesi nuk paraqiti dokumentacion provues pėr elementet e vecanta tė ofertės ekonomike anomalisht tė ulėt sipas nenit 56 tė LPP-sė
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime Autoriteti kontraktor/Autoritetet kontraktore tė cilat do tė lidhin marrėveshjen kuadėr:
  Per Lotin III "Blerje letėr"

  1. Agjencia e Trajtimit tė Pronave, fondi limit nė bazė tė marrėveshjes kuadėr 2,697,769 (dy milion e gjashtėqind e nėntėdhjetė e shtatė mijė e shtatėqind e gjashtėdhjetė e nėntė) Lekė pa TVSH.
  2. Ministria e Drejtėsisė, fondi limit nė bazė tė marrėveshjes kuadėr 1,321,078 (njė milion e treqind e njėzet e njė mijė e shtatėdhjetė e tetė) Lekė pa TVSH.
  3. Garda e Republikės, fondi limit nė bazė tė marrėveshjes kuadėr 604,983 (gjashtėqind e katėr mijė e nėntėqind e tetėdhjetė e njė) Lekė pa TVSH.
  4. Ministria e Mbrojtjes, fondi limit nė bazė tė marrėveshjes kuadėr 4,754,679 (katėr milion e shtatėqind e pesėdhjetė e katėr mijė e gjashtėqind e shtatėdhjetė e nėntė) Lekė pa TVSH.
  5. Drejtoria e Pėrgjithshme e Tatimeve, fondi limit nė bazė tė marrėveshjes kuadėr 12,666,552 (dymbėdhjetė milion e gjashtėqind e e gjashtėdhjetė e gjashtė mijė e pesėqind e pesėdhjetė e dy) Lekė pa TVSH.
  6. Drejtoria e Pėrgjithshme e Shėrbimit tė Provės, fondi limit nė bazė tė marrėveshjes kuadėr 1,822,072 (njė milion e tetėqind e njėzet e dy mijė e shtatėdhjetė e dy) Lekė pa TVSH.
  7. Drejtoria e Pėrgjithshme e Doganave, fondi limit nė bazė tė marrėveshjes kuadėr 2,260,992 (dy milion e dyqind e gjashtėdhjetė mijė e nėntėqind e nėntėdhjetė e dy) Lekė pa TVSH.
  8. Ministria e Financave dhe Ekonomisė, fondi limit nė bazė tė marrėveshjes kuadėr 3,999,871 (tre milion e nėntėqind e nėntėdhjetė e nėntė mijė e tetėqind e shtatėdhjetė e njė) Lekė pa TVSH.
  9. Drejtoria e Pėrgjithshme e Pėrmbarimit Tiranė, fondi limit nė bazė tė marrėveshjes kuadėr 1,548,827 (njė milion e pesėqind e dyzet e tetė mijė e tetėqind e njėzet e shtatė) Lekė pa TVSH.
  10. Komanda e Doktrinės dhe Stėrvitjes, fondi limit nė bazė tė marrėveshjes kuadėr 950,164 (nėntėqind e pesėdhjetė mijė e njėqind e gjashtėdhjetė e katėr) Lekė pa TVSH.
  11. Qendra Spitalore Universitare “Nėnė Tereza” Tiranė, fondi limit nė bazė tė marrėveshjes kuadėr 9,263,616 (nėntė milion e dyqind e gjashtėdhjetė e tre mijė e gjashtėqind e gjashtėmbėdhjetė) Lekė pa TVSH.
  12. Agjencia pėr Zhvillim Bujqėsor dhe Rural, fondi limit nė bazė tė marrėveshjes kuadėr 1,744,547 (njė milion e shtatėqind e dyzet e katėr mijė e pesėqind e dyzet e shtatė) Lekė pa TVSH.
  13. Ministria e Shėndetėsisė dhe Mbrojtjes Sociale, fondi limit nė bazė tė marrėveshjes kuadėr 607,835 (gjashtėqind e shtatė mijė e tetėqind e tridhjetė e pesė) Lekė pa TVSH.
  14. Qendra e Botimeve Zyrtare, fondi limit nė bazė tė marrėveshjes kuadėr 1,775,000 (njė milion e shtatėqind e shtatėdhjetė e pesė mijė) Lekė pa TVSH.
  15. Ministria e Brendshme, fondi limit nė bazė tė marrėveshjes kuadėr 2,780,366 (dy milion e shtatėqind e tetėdhjetė mijė e treqind e gjashtėdhjetė e gjashtė) Lekė pa TVSH.
  16. Drejtoria e Pėrgjithshme e Gjendjes Civile, fondi limit nė bazė tė marrėveshjes kuadėr 3,758,376 (tre milion e shtatėqind e pesėdhjetė e tetė mijė e treqind e shtatėdhjetė e gjashtė) Lekė pa TVSH.
  17. Kryeministria, fondi limit nė bazė tė marrėveshjes kuadėr 1,928,514 (njė milion e nėntėqind e njėzet e tetė mijė e pesėqind e katėrmbėdhjetė) Lekė pa TVSH.
  18. Shėrbimi Informativ i Shtetit, fondi limit nė bazė tė marrėveshjes kuadėr 2,658,651 (dy milion e gjashtėqind e pesėdhjetė e tetė mijė e gjashtėqind e pesėdhjetė e njė) Lekė pa TVSH.
  19. Agjencia e Ofrimit tė Shėrbimeve Publike tė Integruara (ADISA), fondi limit nė bazė tė marrėveshjes kuadėr 2,410,142 (dy milion e katėrqind e dhjetė mijė e njėqind e dyzet e dy) Lekė pa TVSH.
  20. Agjencia Kombėtare e Barnave dhe Pajisjeve Mjekėsore, fondi limit nė bazė tė marrėveshjes kuadėr 1,067,235 (njė milion e gjashtėqind e shtatė mijė e dyqind e tridhjetė e pesė) Lekė pa TVSH.
  21. Ministria e Infrastrukturės dhe Energjisė, fondi limit nė bazė tė marrėveshjes kuadėr 1,558,986 (njė milion e pesėqind e pesėdhjetė e tetė mijė e nėntėqind e tetėdhjetė e gjashtė) Lekė pa TVSH.
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara REF-13563-03-13-2019
  Njoftim kontrate.doc
  Dokumentet e Tenderit - Kancelari.doc
  Shpallja e Fituesit

  MBĖSHTETĖS
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data