Open Procurement Albania

Loti X. ""Blerje tonera pėr Kontrollin e Lartė tė Shtetit"

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues Kontrolli i Larte i Shtetit
Objekti i Tenderit Loti X. ""Blerje tonera pėr Kontrollin e Lartė tė Shtetit"
Nr. Reference REF-13854-03-17-2019
Vlera / Fondi Limit 2 977 082,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės E hapur, mbi kufirin e lartė monetar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 18-03-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 02-05-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 02-05-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues Infosoft SHPK & Interlogistic SHPK
ALBMEDIA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Infosoft Office SHPK - Interlogistic SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 270,749.00  leke per njesi.
  Data e shpalljes sė fituesit 05-07-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 30 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar operatorėt ekonomikė tė mėposhtėm:

  1. Arsyet e s’kualifikimit tė “ALBAMEDIA” SHPK:
  • Ofertuesi nuk ka paraqitur asnjė prej dokumentave tė kėrkuara nė DT. Ofertuesi nuk ka paraqitur ofertė ekonomike.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara REF-13854-03-17-2019
  Njoftim kontrate.doc
  CONTRACT NOTICE FORM.docx
  STANDARD_DOCUMENTS_OF_OPEN_PROCEDURE__Toner.doc
  Dokumentet_e_tenderit_-_blerje tonera.doc
  Shpallja e Fituesit

  MBĖSHTETĖS
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data