Open Procurement Albania

Sigurim jete dhe shëndeti për komisionerët e komisionit të pavarur të kualifikimit

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Të Përqendruara
Institucion Kontraktues Komisioni i Pavarur i Kualifikimit
Objekti i Tenderit Sigurim jete dhe shëndeti për komisionerët e komisionit të pavarur të kualifikimit
Nr. Reference REF-18629-04-17-2019
Vlera / Fondi Limit 4 600 000,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallje me Njoftim Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 18-04-2019
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 30-04-2019
Data e mbajtjes se tenderit 30-04-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues SIGAL UNIQA GROUP AUSTRIA sha & SICRED Sha & SIGAL LIFE UNIQA Group AUSTRIA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SIGAL UNIQA Group AUSTRIA - SICRED - SIGAL LIFE UNIQA Group AUSTRIA
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 4 392 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 13-05-2019
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SIGAL UNIQA Group AUSTRIA viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SIGAL UNIQA Group AUSTRIA viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SIGAL UNIQA Group AUSTRIA viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SIGAL UNIQA Group AUSTRIA viti 2019-2020

  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SICRED viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SICRED viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SICRED viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SICRED viti 2019-2020

 • Buletini i Prokurimeve Publike
  njoftim kontrate-SISTEM.docx
  KËRKESË_PËR_PROPOZIM_SHËRBIME KPK.doc

  Sigurim jete dhe shëndeti për Komisionerët e Komisionit të Pavarur të Kualifikimit

  Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Të Përqendruara
  Institucion Kontraktues Komisioni i Pavarur i Kualifikimit
  Objekti i Tenderit Sigurim jete dhe shëndeti për Komisionerët e Komisionit të Pavarur të Kualifikimit
  Nr. Reference REF-14068-03-18-2019
  Vlera / Fondi Limit 4 600 000,00
  Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
  Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit te Tenderit 19-03-2019
  Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 29-03-2019
  Data e mbajtjes se tenderit 29-03-2019
  Nr. i Operatoreve Konkurues
  Operatore Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Asnjë nga ofertat e paraqitura nuk përputhet me kriteret e përcaktuara në dokumentet e tenderit.
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  njoftim kontrate-SISTEM.docx
  KËRKESË_PËR_PROPOZIM_SHËRBIME KPK.doc

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data