Open Procurement Albania

Shėrbim lyerje ndėrtesash pėr Spitalin Rajonal Durrės

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues Spitali Rajonal Durrės
Objekti i Tenderit Shėrbim lyerje ndėrtesash pėr Spitalin Rajonal Durrės
Nr. Reference REF-88989-10-08-2018
Vlera / Fondi Limit 3 788 660,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallur Prokurimi
Data e Njoftimit tė Tenderit 09-10-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 19-10-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 19-10-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues MENI SHPK
ALTEC SHPK
DELIA IMPEX SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Meni SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 056 500,00
  Data e shpalljes sė fituesit 07-11-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė s kualifikuar operatorėt ekonomikė tė mėposhtėm:

  1- DELIA IMPEX SHPK:
  Ofertuesi nuk ka paraqitur asnje nga dokumentat e kerkuara ne DT. Ofertuesi nuk plotėson kapacitetin ekonomik-financiar, teknik-profesional, te kerkuar ne DT. Ofertuesi nuk ka paraqitur oferte ekonomike.

  2- ALTEC SHPK : Ofertuesi nuk plotėson kriterin e pėrcaktuar pikėn 6 tė seksionit 2.3 “Kapaciteti teknik” tė DT, sepse nuk paraqiti leje drejtimi per drejtuesin e mjetit per makinėn e transportit.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  Shėrbim lyerje ndėrtesash pėr Spitalin Rajonal Durrės

  Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
  Institucion Kontraktues Spitali Rajonal Durrės
  Objekti i Tenderit Shėrbim lyerje ndėrtesash pėr Spitalin Rajonal Durrės
  Nr. Reference REF-81819-08-02-2018
  Vlera / Fondi Limit 3 788 660,00
  Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike (Marrėveshje Kuadėr)
  Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 03-08-2018
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 27-08-2018
  Data e mbajtjes sė tenderit 27-08-2018
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Pėr shkaqe qė dalin jashtė kontrollit tė autoritetit kontraktor dhe tė paparashikueshme nė kohėn e fillimit tė procedurės sė prokurimit, duke respektuar parimet e barazisė dhe tė transparencės, sipas pėrcaktimit nė rregullat e prokurimit publik.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit

  MBĖSHTETĖS
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data