Open Procurement Albania

Botime, printime dhe materiale shtypshkrimi per Spitalin Rajonal Durrės

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues Spitali Rajonal Durrės
Objekti i Tenderit Botime, printime dhe materiale shtypshkrimi per Spitalin Rajonal Durrės
Nr. Reference REF-81326-07-30-2018
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontratės Publike Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje Kuadėr
Lloji i Procedurės Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje Kuadėr
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 31-07-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 10-08-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 10-08-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 5
Operatorė Konkurues KRISTALINA.KH SHPK
RAMA - GRAF SHPK
INTERLOGISTIC SHPK
Shtepia botuese Shtypshkronja Morava SHPK
Adel CO SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • KRISTALINA K-H SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit 18-09-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 619 200,48
  Data e lidhjes sė kontratės 19-10-2018
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Janė skualifikuar operatorėt ekonomikė tė mėposhėm:

  1. Adel CO shpk
  Nuk ka paraqitur asnjė prej dokumentave tė kėrkuara nė DT si dhe nuk ka paraqitur ofertė ekonomike.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike

  MBĖSHTETĖS
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data