Open Procurement Albania

Loti I. “Blerje autoveturė 4+1 vende pėr Komisioneret Publikė”.

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues Institucioni i Komisionerėve Publik
Objekti i Tenderit Loti I. “Blerje autoveturė 4+1 vende pėr Komisioneret Publikė”.
Nr. Reference REF-83918-08-03-2018
Vlera / Fondi Limit 2 083 333,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Rishpallur Prokurimi
Data e Njoftimit tė Tenderit 06-08-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 29-08-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 29-08-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 30 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike

  Loti I. “Blerje autoveturė 4+1 vende pėr Komisioneret Publikė”.

  Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
  Institucion Kontraktues Institucioni i Komisionerėve Publik
  Objekti i Tenderit Loti I. “Blerje autoveturė 4+1 vende pėr Komisioneret Publikė”.
  Nr. Reference REF-81918-08-03-2018
  Vlera / Fondi Limit 2 083 333,00
  Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
  Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
  Data e mbajtjes sė tenderit
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 30 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Nuk ėshtė paraqitur asnjė ofertė brenda afateve kohore.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Anulimi i Tenderit

  MBĖSHTETĖS
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data