Open Procurement Albania

Blerje uniforma pėr Drejtorinė e Pėrgjithshme tė Burgjeve

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues Drejtoria e Pergjithshme e Burgjeve
Objekti i Tenderit Blerje uniforma pėr Drejtorinė e Pėrgjithshme tė Burgjeve
Nr. Reference REF-16960-04-05-2019
Vlera / Fondi Limit 88 776 700,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 08-04-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 02-05-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 02-05-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues ARISA

Gjergjefi” SHPK dhe “Toni Oil

D&E” SHPK dhe “SUMMER CONF SRL
Operator Ekonomik Kontraktues
 • D&E” SHPK - SUMMER CONF SRL
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH Shumatorja e ēmimeve pėr njėsi e ofruar: 51,600 lekė .
  Data e shpalljes sė fituesit 26-06-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės Afati i fundit i lėvrimit tė artikujve tė uniformės duhet tė jetė brenda 75 (shtatėdhjetė e pesė) ditėve nga lidhja e cdo kontrate.
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Ka pasur ankesa.
  Ka marrė pėrgjigje nė datė 11.06.2019.

  Nuk pati ofertues tė skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara REF-16960-04-05-2019
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBĖSHTETĖS
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data