Open Procurement Albania

Blerje materiale kancelarie me bazė letre

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues
Objekti i Tenderit Blerje materiale kancelarie me bazė letre.

Jane identifikuar si operator ekonomike te suksesshėm te procedurės :
• Operatori ekonomik “INFOSOFT OFFICE” SHPK me ofertė ekonomike (shumatorja e ēmimeve pėr njėsi), 26,107.95 lekė (pa TVSH).
• Operatori ekonomik “INTERLOGISTIC” SHPK me ofertė ekonomike (shumatorja e ēmimeve pėr njėsi), 26,538.88 (njėzet e gjashtė mijė e pesė qind e tridhjetė e tetė pikė tetėdhjetė e tetė) (pa TVSH).
• Operatori ekonomik “IT GJERGJI KOMPJUTER” SHPK me ofertė ekonomike (shumatorja e ēmimeve pėr njėsi), 28,234.09 lekė (pa TVSH).
Nr. Reference REF-17179-04-08-2019
Vlera / Fondi Limit 26 356 371,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 09-04-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 02-05-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 02-05-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 4
Operatorė Konkurues INFOSOFT OFFICE
INTERLOGISTIC
IT GJERGJI KOMPJUTER
MARKETING & DISTRIBUTION
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit 30-05-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 10 (dhjete) dite nga lidhja e kontratės/ kontratave deri nė plotėsimin e nevojave tė autoritetit kontraktor, nė bazė tė marrėveshjes kuadėr.
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar operatorėt ekonomikė tė mėposhėm:

  1) “MARKETING & DISTRIBUTION” SHPK:
  • Ofertuesi nuk paraqiti dokumentacion provues pėr elementet e veēanta tė ofertės ekonomike anomalisht tė ulėt sipas nenit 56 tė LPP-sė.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime Autoriteti kontraktor/Autoritetet kontraktore tė cilat do tė lidhin marrėveshjen kuadėr:
  "Blerje materiale kancelarie me bazė letre"
  1. Agjencia e Trajtimit tė Pronave, fondi limit nė bazė tė marrėveshjes kuadėr 1,739,803 Lekė pa TVSH.
  2. Ministria e Drejtėsisė, fondi limit nė bazė tė marrėveshjes kuadėr 595,950 Lekė pa TVSH.
  3. Garda e Republikės, fondi limit nė bazė tė marrėveshjes kuadėr 927,803 Lekė pa TVSH.
  4. Ministria e Mbrojtjes, fondit limit nė bazė tė marrėveshjes kuadėr 2,147,345 Lekė pa TVSH.
  5. Drejtoria e Pėrgjithshme e Tatimeve, fondi limit nė bazė tė marrėveshjes kuadėr 1,999,997 Lekė pa TVSH.
  6. Drejtoria e Pėrgjithshme e Shėrbimit tė Provės, fondi limit nė bazė tė marrėveshjes kuadėr 1,156,187 Lekė pa TVSH.
  7. Drejtoria e Pėrgjithshme e Doganave, fondi limit nė bazė tė marrėveshjes kuadėr 1,032,910 Lekė pa TVSH.
  8. Ministria e Financave dhe Ekonomisė, fondi limit nė bazė tė marrėveshjes kuadėr 3,072,016 Lekė pa TVSH.
  9. Drejtoria e Pėrgjithshme e Pėrmbarimit Tiranė, fondi limit nė bazė tė marrėveshjes kuadėr 883,566 Lekė pa TVSH.
  10. Komanda e Doktrinės dhe Stėrvitjes, fondi limit nė bazė tė marrėveshjes kuadėr 2,344,271 Lekė pa TVSH.
  11. Qėndra Spitalore Universitare “Nėnė Tereza” Tiranė, fondi limit nė bazė tė marrėveshjes kuadėr 530,418 Lekė pa TVSH.
  12. Agjencia pėr Zhvillim Bujqėsor dhe Rural, fondi limit nė bazė tė marrėveshjes kuadėr 1,151,257 Lekė pa TVSH.
  13. Drejtoria e Pėrgjithshme e Policis sė Shtetit, fondi limit nė bazė tė marrėveshjes kuadėr 2,065,248 Lekė pa TVSH.
  14. Ministria e Shėndetesisė dhe Mbrojtjes Sociale, fondi limit nė bazė tė marrėveshjes kuadėr 672,574 Lekė pa TVSH.
  15. Qėndra e Botimeve Zyrtare, fondi limit nė bazė tė marrėveshjes kuadėr 41,208 Lekė pa TVSH.
  16. Ministria e Brendshme, fondi limit nė bazė tė marrėveshjes kuadėr 2,170,892 Lekė pa TVSH.
  17. Kryeministria, fondi limit nė bazė tė marrėveshjes kuadėr 765,810 Lekė pa TVSH.
  18. Shėrbimi Informativ i Shtetit, fondi limit nė bazė tė marrėveshjes kuadėr 502,760 Lekė pa TVSH.
  19. Agjencia e Ofrimit tė Shėrbimeve Publike tė Integruara (ADISA), fondi limit nė bazė tė marrėveshjes kuadėr 600,849 Lekė pa TVSH.
  20. Agjencia Kombėtare e Barnave dhe Pajisjeve Mjekėsore, fondi limit nė bazė tė marrėveshjes kuadėr 576,673 Lekė pa TVSH.
  21. Ministria e Infrastrukturės dhe Energjisė, fondi limit nė bazė tė marrėveshjes kuadėr 1,378,834 Lekė pa TVSH.
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara REF-17179-04-08-2019
  Njoftim kontrate.doc
  DST.docx
  Shpallja e Fituesit

  MBĖSHTETĖS
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data