Open Procurement Albania

Sigurim jete dhe shėndeti pėr komisionerėt e komisionit tė pavarur tė kualifikimit

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues Komisioni i Pavarur i Kualifikimit
Objekti i Tenderit Sigurim jete dhe shėndeti pėr komisionerėt e komisionit tė pavarur tė kualifikimit
Nr. Reference REF-18629-04-17-2019
Vlera / Fondi Limit 4 600 000,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 18-04-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 30-04-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 30-04-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SIGAL UNIQA Group AUSTRIA
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 4 392 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 13-05-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  njoftim kontrate-SISTEM.docx
  KĖRKESĖ_PĖR_PROPOZIM_SHĖRBIME KPK.doc
  njoftim fituesi....docx
  KĖRKESĖ_PĖR_PROPOZIM_SHĖRBIME KPK.doc

  MBĖSHTETĖS
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data