Open Procurement Albania

Blerje uniforma dhe elementë përbërës të tyre për Drejtorinë e Përgjithshme të Burgjeve

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Të Përqendruara
Institucion Kontraktues Drejtoria e Pergjithshme e Burgjeve
Objekti i Tenderit Blerje uniforma dhe elementë përbërës të tyre për Drejtorinë e Përgjithshme të Burgjeve
Nr. Reference REF-83242-08-16-2018
Vlera / Fondi Limit 124 120 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 17-08-2018
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 17-09-2018
Data e mbajtjes se tenderit 17-09-2018
Nr. i Operatoreve Konkurues 4
Operatore Konkurues MUCA SHPK
ADEM POJANI SHPK
EKSPO SISTEM
GJERGJEFI & TONI OIL & K O A N SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • GJERGJEFI - TONI OIL - K O A N
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 122 030 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 11-10-2018
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 146 436 000,00
  Data e lidhjes se kontrates 27-10-2018
  Kohezgjatja e kontrates 60 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar ofertuesit e mëposhtëm:

  1) “MUÇA” SHPK:
  • Nuk ka paraqitur asnjë nga dokumentet e kërkuar në DST. Ofertuesi nuk ka paraqitur ofertë ekonomike.

  2) “ADEM POJANI PF:
  • Nuk ka paraqitur asnjë nga dokumentet e kërkuar në DST. Ofertuesi nuk ka paraqitur ofertë ekonomike.

  3) “EKSPO SISTEM” SHPK:
  • Nuk ka paraqitur asnjë nga dokumentet e kërkuar në DST. Ofertuesi nuk ka paraqitur ofertë ekonomike.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  MBESHTETES
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data