Open Procurement Albania

Blerje uniforma dhe elementė pėrbėrės tė tyre pėr Drejtorinė e Pėrgjithshme tė Burgjeve

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues Drejtoria e Pergjithshme e Burgjeve
Objekti i Tenderit Blerje uniforma dhe elementė pėrbėrės tė tyre pėr Drejtorinė e Pėrgjithshme tė Burgjeve
Nr. Reference REF-83242-08-16-2018
Vlera / Fondi Limit 124 120 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 17-08-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 17-09-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 17-09-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 4
Operatorė Konkurues MUCA SHPK
ADEM POJANI SHPK
EKSPO SISTEM
GJERGJEFI & TONI OIL & K O A N SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • GJERGJEFI - TONI OIL - K O A N
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 122 030 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 11-10-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 146 436 000,00
  Data e lidhjes sė kontratės 27-10-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 60 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:

  1) “MUĒA” SHPK:
  • Nuk ka paraqitur asnjė nga dokumentet e kėrkuar nė DST. Ofertuesi nuk ka paraqitur ofertė ekonomike.

  2) “ADEM POJANI PF:
  • Nuk ka paraqitur asnjė nga dokumentet e kėrkuar nė DST. Ofertuesi nuk ka paraqitur ofertė ekonomike.

  3) “EKSPO SISTEM” SHPK:
  • Nuk ka paraqitur asnjė nga dokumentet e kėrkuar nė DST. Ofertuesi nuk ka paraqitur ofertė ekonomike.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  MBĖSHTETĖS
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data