Open Procurement Albania

Blerje kepucė pėr Drejtorinė e Pėrgjithshme tė Burgjeve

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues Drejtoria e Pergjithshme e Burgjeve
Objekti i Tenderit Blerje kepucė pėr Drejtorinė e Pėrgjithshme tė Burgjeve
Nr. Reference REF-83243-08-16-2018
Vlera / Fondi Limit 26 533 333,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 17-08-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 24-09-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 24-09-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues DONIANNA SHPK
MUCA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • DONIANNA
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 25 755 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 29-10-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 30 906 000,00
  Data e lidhjes sė kontratės 09-11-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 60 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:

  1) “MUĒA” SHPK :
  Ofertuesi nuk ka paraqitur ofertė ekonomike.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  NJKNkepuce Copy.docx
  Dokumentat standarte tė tenderit.doc
  SQARIM MBI SPECIFIKIMET TEKNIKE(FOTO ILUSTRUESE).docx
  shtojce nr.2.docx
  shtojce nr.1.docx
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBĖSHTETĖS
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data