Open Procurement Albania

Loti I: Mirembajtje e objekteve ndertimore pėr Ministrinė e Shėndetėsisė dhe Mbrojtjes Sociale

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues Ministria e Shendetesise dhe Mbrojtjes Sociale
Objekti i Tenderit Loti I: Mirembajtje e objekteve ndertimore pėr Ministrinė e Shėndetėsisė dhe Mbrojtjes Sociale
Nr. Reference REF-21496-05-10-2019
Vlera / Fondi Limit 1 433 301,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 13-05-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 05-06-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 05-06-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues MENI
ALTEC
2Z KONSTRUKSION
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Meni SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Notice: A non well formed numeric value encountered in /home/openprocurement/application/views/scripts/agency/view.phtml on line 391
  848,00
  Data e shpalljes sė fituesit 20-06-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės Nga lidhja e kontratės/ kontratave deri nė plotėsimin e nevojave tė autoritetit kontraktor, nė bazė tė marrėveshjes kuadėr.
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  njoftim kontrate-SISTEM.docx
  PROCEDURĖ_HAPUR_SHĖRBIME.doc
  Shpallja e Fituesit

  MBĖSHTETĖS
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data