Open Procurement Albania

Loti I: Mirembajtje e objekteve ndertimore për Ministrinë e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Të Përqendruara
Institucion Kontraktues Ministria e Shendetesise dhe Mbrojtjes Sociale
Objekti i Tenderit Loti I: Mirembajtje e objekteve ndertimore për Ministrinë e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale
Nr. Reference REF-21496-05-10-2019
Vlera / Fondi Limit 1 433 301,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 13-05-2019
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 05-06-2019
Data e mbajtjes se tenderit 05-06-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues MENI
ALTEC
2Z KONSTRUKSION
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Meni SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 848 900,00
  Data e shpalljes se fituesit 20-06-2019
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates Nga lidhja e kontratës/ kontratave deri në plotësimin e nevojave të autoritetit kontraktor, në bazë të marrëveshjes kuadër.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  njoftim kontrate-SISTEM.docx
  PROCEDURË_HAPUR_SHËRBIME.doc
  Shpallja e Fituesit

  MBESHTETES
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data