Open Procurement Albania

Loti II: Mirembajtja e objekteve ndertimore ne Spitalin Psikiatrik Sadik Dinci Elbasan

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues Spitali Psikiatrik Elbasan
Objekti i Tenderit Loti II: Mirembajtja e objekteve ndertimore ne Spitalin Psikiatrik Sadik Dinci Elbasan
Nr. Reference REF-21494-05-10-2019
Vlera / Fondi Limit 6 676 731,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 13-05-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 05-06-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 05-06-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues MENI
FLONJA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • FLONJA SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 3 948 336,00
  Data e shpalljes sė fituesit 22-07-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės Nga lidhja e kontratės/ kontratave deri nė plotėsimin e nevojave tė autoritetit kontraktor, nė bazė tė marrėveshjes kuadėr.
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Ka pasur ankesa.
  Ka marrė pėrgjigje nga Agjensia e Blerjeve te Perqendruara me datė 25.06.2019.
  Nuk ka operatorė ekonomikė tė skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  njoftim kontrate-SISTEM.docx
  PROCEDURĖ_HAPUR_SHĖRBIME.doc
  Specifikime teknike per punime ndertimi per mirembajtjen e Spitalit psiqiatrik 2019&2020.pdf
  Shpallja e Fituesit

  MBĖSHTETĖS
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data