Open Procurement Albania

Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader : Loti II “Blerje materiale te ndryshme per pastrim”.

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Shkodėr
Objekti i Tenderit Kjo kontratė me palė Drejtorine Rajonale e Shendetesise Shkoder dhe me operatorin ekonomik Murati D SHPK , me Objekt: Loti II “Blerje materiale te ndryshme per pastrim” e lidhur nė datė16-08-2018 , ėshtė bėrė nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr nr. REF: 40820-01-17-2018.
Nr. Reference REF-40820-01-17-2018
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontratės Publike Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje Kuadėr
Lloji i Procedurės Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje Kuadėr
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 12-02-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 12-02-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 8
Operatorė Konkurues MURATI D SHPK
AN&RA SHPK
EUROMEGA 2010 SHPK
T&M CHEMICAL DISTRIBUTION SHPK
SHPIRAGU SHPK
W- CENTER SHPK
ATLANTIK 3 SHPK
PAERA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • MURATI D
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 344 794,17
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 413 753,00
  Data e lidhjes sė kontratės 16-08-2018
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Ka pasur ankesa.
  Njoftimi i rivlerėsimit ėshtė bėrė nė datė 26.03.2018.
  Janė s kualifikuar operatorėt ekonomikė tė mėposhtėm:

  1. PAERA” SHPK :
  Nuk plotėson pikėn 2.2 (kapaciteti ekonomik dhe financiar), tė shtojcės 9 tė DST, pasi mungon vėrtetim i xhiros vjetore pėr vitin 2017, si dhe xhiro vjetore pėr vitin 2016 ėshtė mė pak se limiti i vlerės sė kėrkuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Lidhja e Kontratės

  MBĖSHTETĖS
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data