Open Procurement Albania

Blerje tė bazės materiale shtypshkrime

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues
Objekti i Tenderit Blerje tė bazės materiale shtypshkrime
Nr. Reference REF-92305-10-31-2018
Vlera / Fondi Limit 4 166 666,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 01-11-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 12-11-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 12-11-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 4
Operatorė Konkurues KRISTALINA.KH
RAMA – GRAF
ALBDESIGN PSP
Adel CO
Operator Ekonomik Kontraktues
 • KRISTALINA K-H SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 351 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 03-12-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 10 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBĖSHTETĖS
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data