Open Procurement Albania

Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader :Loti I "Materiale Kancelarie me bazė letre

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues Instituti i Statistikave (INSTAT)
Objekti i Tenderit Kjo kontratė me palė Institutin i Statistikave (INSTAT) dhe me operatorin ekonomik Infosoft Office SHPK , me Objekt: Loti I "Materiale Kancelarie me bazė letre" e lidhur nė datė 04-06-2018 , ėshtė bėrė nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr nr. REF: 40812-01-17-2018.
Nr. Reference REF-40812-01-17-2018
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontratės Publike Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje Kuadėr
Lloji i Procedurės Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje Kuadėr
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 12-02-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 12-02-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 5
Operatorė Konkurues INFOSOFT OFFICE
Interlogistik
Marketing &Distribution
PCStore
Dynamicx Group
Operator Ekonomik Kontraktues
 • InfoSoft Office
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 247 958,42
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 297 550,10
  Data e lidhjes sė kontratės 04-06-2018
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar operatorėt ekonomikė tė mėposhtėm:

  1. “PC STORE” SHPK:
  • Nuk plotėson pikėn 2 tė pikės 2.2 (Kapaciteti ekonomik dhe financiar) pasi mungon vėrtetim i xhiros vjetore pėr vitin 2017.

  2. ”DYNAMICX GROUP”SHPK :
  • Nuk plotėson pikėn 2 tė pikės 2.2 (Kapaciteti ekonomik dhe financiar) pasi nuk plotėson xhiron mesatare vjetore pėr vitet 2016 dhe 2017 .
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Lidhja e Kontratės

  MBĖSHTETĖS
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data