Open Procurement Albania

Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader : Blerje tonerash.

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Të Përqendruara
Institucion Kontraktues Kontrolli i Larte i Shtetit
Objekti i Tenderit Kjo kontratë me palë Kontrollin i Larte i Shtetit ( Autoritet Prokurues) dhe me Bashkimin e operatoreve ekonomik InfoSoft Office SHPK & INTERLOGISTIC SHPK, me Objekt: “Blerje tonerash.” e lidhur në datë 24-09-2018 , është bërë në bazë të Marrëveshjes Kuadër të datës 04-07-2018 me nr. REF: 77608-07-03-2018.

Fondi limit i marreveshjes kuader eshte 105,761,303 leke.
Nr. Reference REF-77608-07-03-2018
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontrates Publike Kontratë në bazë të një Marrëveshje Kuadër
Lloji i Procedures Kontratë në bazë të një Marrëveshje Kuadër
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 04-07-2018
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 16-07-2018
Data e mbajtjes se tenderit 16-07-2018
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues InfoSoft Office SHPK & INTERLOGISTIC SHPK
ALBAMEDIA SHPK
ERISONY COMPANY SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Infosoft Office SHPK - Interlogistic SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit 15-08-2018
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 2 990 365,20
  Data e lidhjes se kontrates 24-09-2018
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar operatorët ekonomikë të mëposhtëm:

  1. ALBAMEDIA shpk,
  Nuk ka paraqitur ofertë ekonomike.

  2. ERISONY COMPANY shpk,
  Nuk ka paraqitur ofertë ekonomike.
  Nuk ka paraqitur asnjë dokumentacion për kualifikim sipas DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike

  MBESHTETES
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data