Open Procurement Albania

Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader : Blerje tonerash.

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues Shėrbimi pėr Ēėshtjet e Brendshme dhe Ankesat
Objekti i Tenderit Kjo kontratė me palė Shėrbimin pėr Ēėshtjet e Brendshme dhe Ankesat ( Autoritet Prokurues) dhe me Bashkimin e operatoreve ekonomik InfoSoft Office SHPK & INTERLOGISTIC SHPK, me Objekt: “Blerje tonerash.” e lidhur nė datė 16-10-2018 , ėshtė bėrė nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr tė datės 04-07-2018 me nr. REF: 77608-07-03-2018.

Fondi limit i marreveshjes kuader eshte 105,761,303 leke.
Nr. Reference REF-77608-07-03-2018
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontratės Publike Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje Kuadėr
Lloji i Procedurės Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje Kuadėr
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 04-07-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 16-07-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 16-07-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues InfoSoft Office SHPK & INTERLOGISTIC SHPK
ALBAMEDIA SHPK
ERISONY COMPANY SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Infosoft Office SHPK - Interlogistic SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit 15-08-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1 970 218,80
  Data e lidhjes sė kontratės 16-10-2018
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar operatorėt ekonomikė tė mėposhtėm:

  1. ALBAMEDIA shpk,
  Nuk ka paraqitur ofertė ekonomike.

  2. ERISONY COMPANY shpk,
  Nuk ka paraqitur ofertė ekonomike.
  Nuk ka paraqitur asnjė dokumentacion pėr kualifikim sipas DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike

  MBĖSHTETĖS
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data