Open Procurement Albania

Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader : Blerje tonerash.

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues Ministria e Mbrojtjes
Objekti i Tenderit Kjo kontratė me palė Ministrine e Mbrojtjes ( Autoritet Prokurues) dhe me Bashkimin e operatoreve ekonomik InfoSoft Office SHPK & INTERLOGISTIC SHPK, me Objekt: “Blerje tonerash.” e lidhur nė datė 01-10-2018 , ėshtė bėrė nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr tė datės 04-07-2018 me nr. REF: 77608-07-03-2018.

Fondi limit i marreveshjes kuader eshte 105,761,303 leke.
Nr. Reference REF-77608-07-03-2018
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontratės Publike Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje Kuadėr
Lloji i Procedurės Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje Kuadėr
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 04-07-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 16-07-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 16-07-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues InfoSoft Office SHPK & INTERLOGISTIC SHPK
ALBAMEDIA SHPK
ERISONY COMPANY SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
  • Infosoft Office SHPK - Interlogistic SHPK
  • Oferta fituese Lekė pa TVSH
    Data e shpalljes sė fituesit 15-08-2018
    Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 3 996 121,00
    Data e lidhjes sė kontratės 01-10-2018
    Kohėzgjatja e kontratės
    Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
    Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
    Janė skualifikuar operatorėt ekonomikė tė mėposhtėm:

    1. ALBAMEDIA shpk,
    Nuk ka paraqitur ofertė ekonomike.

    2. ERISONY COMPANY shpk,
    Nuk ka paraqitur ofertė ekonomike.
    Nuk ka paraqitur asnjė dokumentacion pėr kualifikim sipas DST.
    Arsyeja e Anulimit
    Shėnime
    Transaksione Thesari
  • Buletini i Prokurimeve Publike

    MBĖSHTETĖS
    Embassy of USA

    Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
    Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

    Tė drejtat e Pėrdorimit

    Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data