Open Procurement Albania

Loti V. “Blerje pajisje laboratorike pėr Qendrėn e Transferimit tė Teknologjive Bujqėsore Lushnje”.

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues Qendra e Transferimit Te Teknologjive Bujqesore Lushnje
Objekti i Tenderit Loti V. “Blerje pajisje laboratorike pėr Qendrėn e Transferimit tė Teknologjive Bujqėsore Lushnje”.
Nr. Reference REF-82166-08-06-2018
Vlera / Fondi Limit 2 488 357,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 07-08-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 30-08-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 30-08-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues KRIJON SHPK
ALMedical SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • KRIJON SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 430 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 09-10-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 60 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Ėshtė skualifikuar ofertuesi i mėposhtėm:
  1. Operatori ekonomik “ALMedical” shpk :
  Ofertuesi nuk ka paraqitur ofertė ekonomike.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBĖSHTETĖS
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data