Open Procurement Albania

Loti III Blerje veshmbathje

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues
Objekti i Tenderit Loti III Blerje veshmbathje
Nr. Reference REF-19911-04-26-2019
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 19-04-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 13-05-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 13-05-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues Atlantik 3
BLERINA SADIKU
MUĒA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ATLANTIK 3
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit 18-06-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 150 000,00
  Data e lidhjes sė kontratės 10-07-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2019
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:

  1. MUĒA SHPK :
  Nuk ka paraqitur ofertė ekonomike
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike

  MBĖSHTETĖS
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data