Open Procurement Albania

Loti I "Blerje goma per automjete"

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Të Përqendruara
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore Universitare "Nënë Tereza"
Objekti i Tenderit Loti I "Blerje goma per automjete"
Nr. Reference REF-35856-09-13-2019
Vlera / Fondi Limit 656 350,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 16-09-2019
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 26-09-2019
Data e mbajtjes se tenderit 26-09-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues KLOSI –R COMPANY
RA-MI KOMPANI
Operator Ekonomik Kontraktues
 • KLOSI-R COMPANY
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 75,000.00  leke (shumatorja e çmimeve për njësi.)
  Data e shpalljes se fituesit 21-10-2019
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar operatorët ekonomikë të mëposhtëm:

  1. “RA-MI KOMPANI” SHPK:
  • Tërhequr nga oferta ekonomike me anë të shkresës nr. 1669/1 datë 03.10.2019.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Agjencia E Blerjeve Të Përqendruara REF-35856-09-13-2019
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBESHTETES
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data