Open Procurement Albania

Loti IV "Blerje Autoburg per Drejtorine e Pergjithshme te Burgjeve "

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Të Përqendruara
Institucion Kontraktues Drejtoria e Pergjithshme e Burgjeve
Objekti i Tenderit Loti IV "Blerje Autoburg per Drejtorine e Pergjithshme te Burgjeve "
Nr. Reference REF-38606-10-08-2019
Vlera / Fondi Limit 11 581 478,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 09-10-2019
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 01-11-2019
Data e mbajtjes se tenderit 01-11-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues START CO
C L A S S I C
Operator Ekonomik Kontraktues
 • START CO
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 11 380 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 05-12-2019
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 90 (nëntëdhjetë) ditëve
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka operatorë ekonomikë të skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBESHTETES
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data