Open Procurement Albania

Blerje orendi dhe pajisje per mobilim zyrash per Ministrine e Turizmit dhe Mjedisit

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues Ministria e Turizmit dhe Mjedisit
Objekti i Tenderit Blerje orendi dhe pajisje per mobilim zyrash per Ministrine e Turizmit dhe Mjedisit
Nr. Reference REF-39056-10-11-2019
Vlera / Fondi Limit 940 083,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 14-10-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 24-10-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 24-10-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 6
Operatorė Konkurues ARDENO
BOLT
ERZENI/SH
M. LEZHA
RO –AL
SHAGA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ERZENI/SH
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 22 900,00
  Data e shpalljes sė fituesit 11-11-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės Nga lidhja e kontratės/ kontratave deri nė plotėsimin e nevojave tė autoritetit kontraktor, nė bazė tė marrėveshjes kuadėr.
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara REF-39056-10-11-2019
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBĖSHTETĖS
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data