Open Procurement Albania

Mirembajtja e objekteve ndertimore ne Spitalin Obstetrik-Gjinekologjik KOCO GLOZHENI"

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Të Përqendruara
Institucion Kontraktues
Objekti i Tenderit Mirembajtja e objekteve ndertimore ne Spitalin Obstetrik-Gjinekologjik KOCO GLOZHENI"
Nr. Reference REF-40048-10-17-2019
Vlera / Fondi Limit 5 000 204,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 18-10-2019
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 29-10-2019
Data e mbajtjes se tenderit 29-10-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues 10
Operatore Konkurues 2 N
2Z KONSTRUKSION
ADRIATIK
ALTEC SHPK
ED KONSTRUKSION
ELDA-VL
ERIL B&B
FLONJA
MENI
NIKA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • FLONJA SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 3 107 700,00
  Data e shpalljes se fituesit 18-11-2019
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 24 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar operatorët ekonomikë të mëposhëm:

  1) “2Z KONSTRUKSION” SHPK:
  Operatori ekonomik nuk përmbush kriterin e përcaktuar në pikën 1, gërma “dh” të kritereve të vecanta për kualifikim të dokumentave të tenderit, duke mos arritur të vërtetojë se ka shlyer të gjitha detyrimet e maturuara të energjisë elektrike.

  2) “ELDA-VL” SHPK:
  Operatori ekonomik nuk ka paraqitur asnje nga dokumentat e kerkuara ne DT. Operatori ekonomik nuk ka paraqitur oferte ekonomike.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBESHTETES
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data