Open Procurement Albania

Mirembajtja e objekteve ndertimore ne Spitalin Obstetrik-Gjinekologjik KOCO GLOZHENI"

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues
Objekti i Tenderit Mirembajtja e objekteve ndertimore ne Spitalin Obstetrik-Gjinekologjik KOCO GLOZHENI"
Nr. Reference REF-40048-10-17-2019
Vlera / Fondi Limit 5 000 204,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 18-10-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 29-10-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 29-10-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 10
Operatorė Konkurues 2 N
2Z KONSTRUKSION
ADRIATIK
ALTEC SHPK
ED KONSTRUKSION
ELDA-VL
ERIL B&B
FLONJA
MENI
NIKA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • FLONJA SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 3 107 700,00
  Data e shpalljes sė fituesit 18-11-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 24 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar operatorėt ekonomikė tė mėposhėm:

  1) “2Z KONSTRUKSION” SHPK:
  Operatori ekonomik nuk pėrmbush kriterin e pėrcaktuar nė pikėn 1, gėrma “dh” tė kritereve tė vecanta pėr kualifikim tė dokumentave tė tenderit, duke mos arritur tė vėrtetojė se ka shlyer tė gjitha detyrimet e maturuara tė energjisė elektrike.

  2) “ELDA-VL” SHPK:
  Operatori ekonomik nuk ka paraqitur asnje nga dokumentat e kerkuara ne DT. Operatori ekonomik nuk ka paraqitur oferte ekonomike.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBĖSHTETĖS
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data