Open Procurement Albania

Loti V. “Blerje automjeti tip Fouristradė pėr Inspektoratin Shtetėror tė Mbikqyrjes sė Tregut”.

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues Inspektorati Shtetėror i Mbikeqyrjes sė Tregut
Objekti i Tenderit Loti V. “Blerje automjeti tip Fouristradė pėr Inspektoratin Shtetėror tė Mbikqyrjes sė Tregut”.
Nr. Reference REF-83926-08-03-2018
Vlera / Fondi Limit 2 500 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 06-08-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 29-08-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 29-08-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues HYUNDAI AUTO ALBANIA
ALBANIA MOTOR COMPANY
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ALBANIA MOTOR COMPANY
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 394 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 01-11-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 2 872 800,00
  Data e lidhjes sė kontratės 13-11-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 15 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:

  1. Hyundai Auto Albania shpk :
  Eshtė tėrhequr nga oferta e paraqitur pėr kėtė Lot.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBĖSHTETĖS
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data