Open Procurement Albania

Loti IV. Furnizim me lende djegese te lengeta per perdorim termik civil dhe industrial

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues
Objekti i Tenderit Loti IV. Furnizim me lende djegese te lengeta per perdorim termik civil dhe industrial
Nr. Reference REF-45112-11-27-2019
Vlera / Fondi Limit 105 598 723,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės E hapur, mbi kufirin e lartė monetar
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 02-12-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 16-01-2020
Data e mbajtjes sė tenderit 16-01-2020
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės Nga lidhja e kontratės/ kontratave deri nė plotėsimin e nevojave tė autoritetit kontraktor, nė bazė tė marrėveshjes kuadėr.
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime Autoriteti kontraktor/Autoritetet kontraktore tė cilat do tė lidhin marrėveshjen kuadėr:
  Loti IV. “Furnizim me lėndė djegėse tė lėngėta pėr pėrdorim termik civil dhe industrial”
  1. Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė;
  2. Njėsia Vendore e Kujdesit Shėndetėsor Korēė;
  3. Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė;
  4. Qendra Spitalore Universitare ''Nėnė Tereza";
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara REF-45112-11-27-2019
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Aneks (I)

  Aneks (II)

  MBĖSHTETĖS
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data