Open Procurement Albania

"Blerje kepuce per punonjesit e Sherbimit Informativ te Shtetit".

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues SHISH Sherbimi Informativ i Shtetit
Objekti i Tenderit "Blerje kepuce per punonjesit e Sherbimit Informativ te Shtetit".
Nr. Reference REF-46152-12-13-2019
Vlera / Fondi Limit 1 752 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 16-12-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 26-12-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 26-12-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 45 nga lidhja e kontratės/ kontratave deri nė plotėsimin e nevojave tė autoritetit kontraktor, nė bazė tė marrėveshjes kuadėr 2 (dy) vite.
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara REF-46152-12-13-2019
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit

  MBĖSHTETĖS
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data