Open Procurement Albania

Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader : Loti IV. Blerje shtypshkrimesh pėr Spitalin Universitare Obstetrik - Gjinekologjik Mbretėresha Geraldina.

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė
Objekti i Tenderit Kjo kontratė me palė SpitaliN Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė dhe me operatorin ekonomik Inpress SHPK , me Objekt: Loti IV. Blerje shtypshkrimesh pėr Spitalin Universitare Obstetrik - Gjinekologjik Mbretėresha Geraldina. e lidhur nė datė 15-10-2019 , ėshtė bėrė nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr nr. REF: 10209-02-22-2019.
Nr. Reference REF-10209-02-22-2019
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontratės Publike Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje Kuadėr
Lloji i Procedurės Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje Kuadėr
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 25-02-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 20-03-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 20-03-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 7
Operatorė Konkurues Adel CO SHPK
CLASSIC PRINT SHPK
DYNAMICX SHPK
INPRESS SHPK
KRISTALINA.KH SHPK
Shtepia botuese shtypshkronja MORAVA SHPK
RAMA-GRAF SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Inpress
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit 26-08-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 163 280,00
  Data e lidhjes sė kontratės 15-10-2019
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Ka pasur ankesa.
  Kanė marrė pėrgjigje nga Organi Qendror Blerės nė datė 15.04.2019; 12.07.2019; 30.07.2019.
  Kanė marrė pėrgjigje nga KPP nė datė:14.05.2019; 25.06.2019; 06.08.2019
  Fituesi eshte konfirmuar permes vendimit te KPP-se.

  Janė skualifikuar operatorėt ekonomikė tė mėposhėm:
  1) Arsyet e skualifikimit tė “RAMA-GRAF ” SHPK.
  • Nė bazė tė vendimit tė Komisionit tė Prokurimit Publik nr. 400/2019 me datė 25.06.2019.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike

  MBĖSHTETĖS
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data