Open Procurement Albania

Blerje Tonera per Kolegjin e Posaēem te Apelimit

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues Kolegji i Posaēėm i Apelimit
Objekti i Tenderit Blerje Tonera per Kolegjin e Posaēem te Apelimit
Nr. Reference REF-51248-02-21-2020
Vlera / Fondi Limit 4 977 210,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 24-02-2020
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 05-03-2020
Data e mbajtjes sė tenderit 05-03-2020
Nr. i Operatorėve Konkurues 4
Operatorė Konkurues Infosoft Office
INTERLOGISTIC
KALLFA
MARKETING&DISTRIBUTION
Operator Ekonomik Kontraktues
 • MARKETING & DISTRIBUTION
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 4 899 240,00
  Data e shpalljes sė fituesit 06-05-2020
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės Brenda 30 ditėve nga dita e lidhjes sė kontratės/ kontratave deri nė plotėsimin e nevojave tė autoritetit kontraktor, nė bazė tė marrėveshjes kuadėr.
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar operatorėt ekonomikė tė mėposhtėm:
  1. “KALLFA” SHPK:
  • Operatori ekonomik skualifikohet pasi oferta ekonomike e paraqitur prej tij ėshtė mė e lartė sesa fondi limit i pėrcaktuar nė DT.
  • Operatori ekonomik nuk pėrmbush kriterin e pėrcaktuar nė pikėn 1 tė Kritereve tė Pėrgjithshme tė pranimit/kualifikimit pasi shtojca nr.5 e dorėzuar nė pėrmbushje tė kėtij kriteri nuk ėshtė nė formatin e DT.
  • Ofertuesi skualifikohet pasi nuk pėrmbush kriterin e pėrcaktuar nė pikėn 1, gėrma “dh” tė kritereve tė vecanta pėr kualifikim tė dokumentave tė tenderit, duke mos arritur tė vėrtetojė se ka shlyer tė gjitha detyrimet e maturuara tė energjisė elektrike
  • Operatori ekonomik nuk pėrmbush kriterin e pėrcaktuar nė pikėn 2 tė Kapacitetit teknik, pasi nuk ka parqitur deklarate me ane te se ciles merr persiper te kryeje shėrbimin e transportit.
  • Operatori ekonomik nuk pėrmbush kriterin e pėrcaktuar nė pikėn 4 tė Kapacitetit teknik pasi nuk ka paraqitur dekleratė qė tonerat do tė jenė bojra origjinale, me vulė origjinaliteti, tė pahapura dhe jo tė rimbushura si dhe tonerat nuk do tė jenė tonera kompatibėl apo tė rimbushur .
  • Operatori ekonomik nuk pėrmbush kriterin e pėrcaktuar nė pikėn 5 tė Kapacitetit teknik, pasi nuk ka paraqitur katalogė/broshurė, ku tė shprehė qartė secilin lloji tė tonerit qė oferton (sipas tonerave tė pėrcaktuar nė tabelėn e pėrgjithshme nė shtojcėn nr. 10 Sasia dhe grafiku i levrimit).
  • Operatori ekonomik nuk pėrmbush kriterin e pėrcaktuar nė pikėn 6 tė Kapacitetit teknik, pasi nuk ka paraqitur tabelėn me tė dhėna mbi kompaninė nga i cili operatori ekonomik do tė furnizohet.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBĖSHTETĖS
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data