Open Procurement Albania

Loti XI “Blerje automjet sedan limuzinë për Autoritetin Kombëtar të Ushqimit” .

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Të Përqendruara
Institucion Kontraktues Autoriteti Kombetar i Ushqimit
Objekti i Tenderit Loti XI “Blerje automjet sedan limuzinë për Autoritetin Kombëtar të Ushqimit” .
Nr. Reference REF-83938-08-03-2018
Vlera / Fondi Limit 8 777 778,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 06-08-2018
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 29-08-2018
Data e mbajtjes se tenderit 29-08-2018
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues KOSTANDIN GROUP
PORSCHE ALBANIA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • PORSCHE ALBANIA SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 6 333 333,00
  Data e shpalljes se fituesit 01-11-2018
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 7 599 999,60
  Data e lidhjes se kontrates 13-11-2018
  Kohezgjatja e kontrates 90 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar ofertuesit e mëposhtëm:

  1. Kostandin Group shpk :
  Eshtë tërhequr nga oferta e paraqitur për këtë Lot.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBESHTETES
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data