Open Procurement Albania

Loti XIV “Blerje automjete vetura pėr Autoritetin Kombėtar tė Ushqimit” .

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues Autoriteti Kombetar i Ushqimit
Objekti i Tenderit Loti XIV “Blerje automjete vetura pėr Autoritetin Kombėtar tė Ushqimit 37 ( tridhjetė e shtatė) copė".
Nr. Reference REF-83944-08-03-2018
Vlera / Fondi Limit 49 795 821,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 06-08-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 29-08-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 29-08-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues HYUNDAI AUTO ALBANIA
ALBANIA MOTOR COMPANY
Operator Ekonomik Kontraktues
 • HYUNDAI AUTO ALBANIA
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 43 882 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 17-10-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 52 658 400,00
  Data e lidhjes sė kontratės 13-11-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 90 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBĖSHTETĖS
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data