Open Procurement Albania

Loti V Furnizim me lende djegese te lengeta per perdorim termik civil dhe industrial (solar)

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues
Objekti i Tenderit .Loti V Furnizim me lende djegese te lengeta per perdorim termik civil dhe industrial (solar).

Burimi i Financimit: Buxheti i Shtetit.

Autoriteti kontraktor/Autoritetet kontraktore tė cilat do tė lidhin marrėveshjen kuadėr: Organi Qendror Blerės, Agjencia e Blerjeve tė Pėrqendruara nė emėr dhe pėr llogari tė autoriteteve kontraktore si mė poshtė:
• Pėr Lotin V. “Lėndė djegėse e lėngėt pėr pėrdorim termik civil dhe industrial (solar)” me afat tė marrėveshjes kuadėr 2 (dy) vite, ku janė pėrfshirė kėrkesat e 3 (tre) autoriteteve kontraktore, fondi limit i marrėveshjes kuadėr ėshtė: 13,799,333 (trembėdhjetė milion e shtatėqind e nėntėdhjetė e nėntė mijė e treqind e tridhjetė e tre) lekė pa TVSH.

1. Spitali Lushnje, me fond limit 7,631,000 (shtatė milion e gjashtėqind e tridhjetė e njė mijė) lekė pa TVSH.
2. Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė, me fond limit 3,333,333 (tre milion e treqind e tridhjetė e tre mijė e treqind e tridhjetė e tre) lekė pa TVSH.
3. Drejtoria e Shėrbimit Spitalore Pukė, me fond limit 2,835,000 (dy milion e tetėqind e tridhjetė e pesė mijė) lekė pa TVSH.
Nr. Reference REF-56153-04-14-2020
Vlera / Fondi Limit 13 799 333,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės E hapur, mbi kufirin e lartė monetar
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 15-04-2020
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 01-06-2020
Data e mbajtjes sė tenderit 01-06-2020
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės Nga lidhja e kontratės/ kontratave deri nė plotėsimin e nevojave tė autoritetit kontraktor, nė bazė tė marrėveshjes kuadėr.
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Contract Notice

  Standard Documents Of Procurement Goods

  Aneks 1

  Aneks 2

  MBĖSHTETĖS
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data