Open Procurement Albania

Loti I Furnizim me lende djegese per automjete Diesel (Gazoil)

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues
Objekti i Tenderit Loti I Furnizim me lende djegese per automjete Diesel (Gazoil).

Burimi i Financimit: Buxheti i Shtetit.

Autoriteti kontraktor/Autoritetet kontraktore tė cilat do tė lidhin marrėveshjen kuadėr: Organi Qendror Blerės, Agjencia e Blerjeve tė Pėrqendruara nė emėr dhe pėr llogari tė autoriteteve kontraktore si mė poshtė:
• Pėr Lotin I. “Furnizim me lėndė djegėse pėr automjete Diesel (Gazoil)”, me afat tė marrėveshjes kuadėr 2 (dy) vite, ku janė pėrfshirė kėrkesat e 8 (tetė) autoriteteve kontraktore, fondi limit i marrėveshjes kuadėr ėshtė: 43,320,549 (dyzet e tre milion e treqind e njėzet mijė e pesėqind e dyzet e nėntė) lekė pa TVSH:
1. Instituti i Shėndetit Publik, me fond limit 5,813,000 (pesė million e tetėqind e trembėdhjetė mijė) lekė pa TVSH.
2. Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Malėsi e Madhe, me fond limit 2,350,000 (dy milion e treqind e pesėdhjetė mijė) lekė pa TVSH.
3. Inspektoriati Shtetėror Shėndetėsor, me fond limit 12,000,000 (dymbėdhjetė milion) lekė pa TVSH.
4. Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut, me fond limit 1,613,469 (njė milion e gjashtėqind e trembėdhjetė mijė e katėrqind e gjashtėdhjetė e nėntė) lekė pa TVSH.
5. Njėsia Vendore e Kujdesit Shėndetėsor Tiranė, me fond limit 3,544,080 (tre milion e pesėqind e dyzet e katėr mijė e tetėdhjetė) lekė pa TVSH.
6. Spitali Rajonal Vlorė, me fond limit 11,300,000 (njėmbėdhjetė milion e treqind mijė) lekė pa TVSH.
7. Drejtoria e Shėrbimit Spitalore Pukė, me fond limit 4,500,000 (katėr milion e pesėqind mijė) lekė pa TVSH.
8. Operatori I Shėrbimeve tė Kujdesit Shėndetėsor, me fond limit 2,200,000 (dy milion e dyqind mijė) lekė pa TVSH.
Nr. Reference REF-56145-04-14-2020
Vlera / Fondi Limit 43 320 549,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės E hapur, mbi kufirin e lartė monetar
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 15-04-2020
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 01-06-2020
Data e mbajtjes sė tenderit 01-06-2020
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės Nga lidhja e kontratės/ kontratave deri nė plotėsimin e nevojave tė autoritetit kontraktor, nė bazė tė marrėveshjes kuadėr.
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara REF-56145-04-14-2020
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Contract Notice

  Standard Documents Of Procurement Goods

  Aneks 1

  Aneks 2

  MBĖSHTETĖS
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data