Open Procurement Albania

Loti XV “Blerje automjete frigoriferike pėr Autoritetin Kombėtar tė Ushqimit” .

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues Autoriteti Kombetar i Ushqimit
Objekti i Tenderit Loti XV “Blerje automjete frigoriferike pėr Autoritetin Kombėtar tė Ushqimit - 12 ( dymbedhjete) copė".
Nr. Reference REF-83946-08-03-2018
Vlera / Fondi Limit 37 500 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 06-08-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 29-08-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 29-08-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 4
Operatorė Konkurues HYUNDAI AUTO ALBANIA
ALBANIA MOTOR COMPANY
PORSCHE ALBANIA
AUTO FRANCE – AL
Operator Ekonomik Kontraktues
 • HYUNDAI AUTO ALBANIA
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 30 000 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 25-10-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 36 000 000,00
  Data e lidhjes sė kontratės 13-11-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 90 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBĖSHTETĖS
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data