Open Procurement Albania

Sigurim shendeti per keshilltaret, familjaret e komisionereve dhe stafin administrativ per Komisionin e pavarur te Kualifikimit

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Të Përqendruara
Institucion Kontraktues Komisioni i Pavarur i Kualifikimit
Objekti i Tenderit Sigurim shendeti per keshilltaret, familjaret e komisionereve dhe stafin administrativ per Komisionin e pavarur te Kualifikimit
Nr. Reference REF-57434-05-05-2020
Vlera / Fondi Limit 5 500 000,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 06-05-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 29-05-2020
Data e mbajtjes se tenderit 29-05-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1) “ALBSIG” SHA
2) “SIGAL UNIQA GROUP AUSTRIA” SHA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 4 400 100,00
  Data e shpalljes se fituesit 19-06-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka operatorë ekonomikë të skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data