Open Procurement Albania

Sigurim shendeti per keshilltaret, familjaret e komisionereve dhe stafin administrativ per Komisionin e pavarur te Kualifikimit

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues Komisioni i Pavarur i Kualifikimit
Objekti i Tenderit Sigurim shendeti per keshilltaret, familjaret e komisionereve dhe stafin administrativ per Komisionin e pavarur te Kualifikimit
Nr. Reference REF-57434-05-05-2020
Vlera / Fondi Limit 5 500 000,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 06-05-2020
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 29-05-2020
Data e mbajtjes sė tenderit 29-05-2020
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit

  MBĖSHTETĖS
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data