Open Procurement Albania

Shėrbim i mirėmbajtjes ndėrtesash Ministria e Bujqėsisė dhe Zhvillimit Rural.

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues Ministria e Bujqesise dhe Zhvillimit Rural
Objekti i Tenderit Shėrbim i mirėmbajtjes ndėrtesash Ministria e Bujqėsisė dhe Zhvillimit Rural.
Nr. Reference REF-83834-08-02-2018
Vlera / Fondi Limit 4 992 110,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 03-08-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 27-08-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 27-08-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 4
Operatorė Konkurues DAJTI PARK 2007
MENI
ALTEC
KLAUS SHPK & EUROALB
Operator Ekonomik Kontraktues
 • DAJTI PARK 2007
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 3 523 800,00
  Data e shpalljes sė fituesit 26-09-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė s kualifikuar operatorėt ekonomikė tė mėposhtėm:

  1- KLAUS SHPK & EUROALB SHPK:
  • Ofertuesi nuk plotėson pikėn 6 tė seksionit 3.3 “kapaciteti teknik” tė DT, sepse certifikatat e paraqitura pėr sistemin e menaxhimit tė cilėsisė (ISO 9001) dhe sistemin e menaxhimit tė shėndetit dhe sigurimit nė punė (OHSAS-18001), nuk janė lėshuar nga njė organ i vlerėsimit tė konformitetit i akredituar nga njė organizėm kombėtar i akreditimit ose organizėm ndėrkombėtar akreditues i njohur nga Republika e Shqipėrisė.
  Nga verifikimet e kryera nė zbatim tė Rekomandimit tė pėrbashkėt tė APP-sė dhe DPA-sė nė fuqi nga data 20.03.2018, nė organizmat akreditues nėnshkrues tė marrėveshjes sė njohjes reciproke me EA, ILAC dhe IAF, sipas Rekomandimit tė pėrbashkėt tė APP-sė dhe DPA-sė, EAS International nuk rezulton i akredituar pėr ISO 9001 dhe OHSAS 18001.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBĖSHTETĖS
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data