Open Procurement Albania

Loti I Blerje goma pėr automjete.

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues
Objekti i Tenderit Loti I Blerje goma pėr automjete.
Nr. Reference REF-83833-08-02-2018
Vlera / Fondi Limit 41 563 646,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 03-08-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 03-09-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 03-09-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 6
Operatorė Konkurues GAJD COMPANY SHPK
R & R GROUP SHPK
RA-MI KOMPANI SHPK
C.A.A. SHPK
ERAL CONSTRUCTION COMPANY SHPK
A R B L E V SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • GAJD Company SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 21 697 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 16-10-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:

  1. Operatori ekonomik “A R B L E V” SHPK:
  Ofertuesi nuk ka paraqitur ofertė ekonomike.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBĖSHTETĖS
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data