Open Procurement Albania

Botime, printime dhe materiale shtypshkrimi per Spitalin Rajonal Durrės

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues Spitali Rajonal Durrės
Objekti i Tenderit Botime, printime dhe materiale shtypshkrimi per Spitalin Rajonal Durrės
Nr. Reference REF-81326-07-30-2018
Vlera / Fondi Limit 1 837 026,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 31-07-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 10-08-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 10-08-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 5
Operatorė Konkurues KRISTALINA.KH SHPK
RAMA - GRAF SHPK
INTERLOGISTIC SHPK
Shtepia botuese Shtypshkronja Morava SHPK
Adel CO SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • KRISTALINA K-H SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 470 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 18-09-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 7 dite
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Janė skualifikuar operatorėt ekonomikė tė mėposhėm:

  1. Adel CO shpk
  Nuk ka paraqitur asnjė prej dokumentave tė kėrkuara nė DT si dhe nuk ka paraqitur ofertė ekonomike.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara REF-81326-07-30-2018
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBĖSHTETĖS
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data