Open Procurement Albania

Loti I: "Shërbim gjelbërimi për Spitalin Universitar te Traumës".

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Të Përqendruara
Institucion Kontraktues Spitali Universitar i Traumës
Objekti i Tenderit Loti I: "Shërbim gjelbërimi për Spitalin Universitar te Traumës".
Nr. Reference REF-64023-04-19-2018
Vlera / Fondi Limit 7 159 944,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 20-04-2018
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 21-05-2018
Data e mbajtjes se tenderit 21-05-2018
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues KAJMAKU SHPK
SORI-AL SHPK
ADEM POJANI
Operator Ekonomik Kontraktues
 • KAJMAKU
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 6 103 944,00
  Data e shpalljes se fituesit 19-09-2018
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 3 vite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Ka pasur ankesa.
  Janë s kualifikuar operatorët ekonomikë të mëposhtëm:

  1. ADEM POJANI P.F.
  • Nuk ka paraqitur asnjë dokumentacion për kualifikim sipas DST.

  2. Arsyet e s ‘kualifikimit të ofertuesit SORI-AL shpk
  • Nuk arriti të paraqesë një çertifikatë që vërteton cilësinë e menaxhimit të shëndetit dhe sigurisë në punë ISO 18001:2007 sipas konformitetit me standartet europiane, sepse çertifikata e paraqitur N.22486 nuk përmban si aktivitet “kujdesin dhe mirëmbajtjen e hapësirave të gjelbra” apo aktivitet të ngjashëm me të.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi_i_kontrates_sherbim- Gjelberimi_ne_SUT.docx
  DT GJELBERIMI.doc
  Shtojca Nr.2.docx
  shtojca Nr.1.docx
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Vendim KPP
  Shpallja e Fituesit

  MBESHTETES
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data