Open Procurement Albania

Loti I: "Shėrbim gjelbėrimi pėr Spitalin Universitar te Traumės".

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues Spitali Universitar i Traumės
Objekti i Tenderit Loti I: "Shėrbim gjelbėrimi pėr Spitalin Universitar te Traumės".
Nr. Reference REF-64023-04-19-2018
Vlera / Fondi Limit 7 159 944,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 20-04-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 21-05-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 21-05-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues KAJMAKU SHPK
SORI-AL SHPK
ADEM POJANI
Operator Ekonomik Kontraktues
 • KAJMAKU
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 6 103 944,00
  Data e shpalljes sė fituesit 19-09-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 3 vite
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Ka pasur ankesa.
  Janė s kualifikuar operatorėt ekonomikė tė mėposhtėm:

  1. ADEM POJANI P.F.
  • Nuk ka paraqitur asnjė dokumentacion pėr kualifikim sipas DST.

  2. Arsyet e s ‘kualifikimit tė ofertuesit SORI-AL shpk
  • Nuk arriti tė paraqesė njė ēertifikatė qė vėrteton cilėsinė e menaxhimit tė shėndetit dhe sigurisė nė punė ISO 18001:2007 sipas konformitetit me standartet europiane, sepse ēertifikata e paraqitur N.22486 nuk pėrmban si aktivitet “kujdesin dhe mirėmbajtjen e hapėsirave tė gjelbra” apo aktivitet tė ngjashėm me tė.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi_i_kontrates_sherbim- Gjelberimi_ne_SUT.docx
  DT GJELBERIMI.doc
  Shtojca Nr.2.docx
  shtojca Nr.1.docx
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Vendim KPP
  Shpallja e Fituesit

  MBĖSHTETĖS
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data