Open Procurement Albania

Loti I. “Sigurim i detyrueshëm i mjeteve motorike TPL”

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Të Përqendruara
Institucion Kontraktues
Objekti i Tenderit Loti I. “Sigurim i detyrueshëm i mjeteve motorike TPL”
Nr. Reference REF-78471-11-12-2020
Vlera / Fondi Limit 28 926 600,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 13-11-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 07-12-2020
Data e mbajtjes se tenderit 07-12-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1) INSIG SH.A
2) SIGMA INTERALBANIAN VIENNA INSURANCE GROUP SH.A
3) EUROSIG SH.A
Operator Ekonomik Kontraktues
 • INSIG SH.A
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 24 876 876,00
  Data e shpalljes se fituesit 23-12-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates Nga lidhja e kontratës/ kontratave deri në plotësimin e nevojave të autoritetit kontraktor, në bazë të marrëveshjes kuadër.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data