Open Procurement Albania

Blerje goma pėr automjete

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues Drejtoria e Antiterrorit
Objekti i Tenderit “Blerje goma pėr automjete” pėr Drejtorinė e Antiterrorit nė Drejtorinė e Pėrgjithshme tė Policisė sė Shtetit.
Nr. Reference REF-92930-11-06-2018
Vlera / Fondi Limit 1 709 776,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 07-11-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 19-11-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 19-11-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 5
Operatorė Konkurues RA-MI KOMPANI SHPK
GAJD Company SHPK
R&R KOMPANI SHPK
Besnik Meēi SHPK
ERAL CONSTRUCTION COMPANY SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • RA-MI KOMPANI
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 900 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 13-12-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės Kohezgjatja e marrėveshjes kuadėr: 12 muaj
  Kohėzgjatja e kontratės ose afati kohor pėr ekzekutimin 15 ditė nga data e lidhjes sė kontratės deri nė pėrfundimin e marrėveshjes kuadėr.
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar operatorėt ekonomik si mė mėposhtė:

  1. R&R KOMPANI :
  • Ofertuesi nuk plotėson kriterin e pėrcaktuar nė pikėn 3 tė seksionit 2.3 “Kapaciteti teknik”, tė kritereve tė vecanta pėr kualifikim tė DT sepse, nuk ka arritur te paraqese leje drejtimi kategoria B pėr shoferin.

  2) BESNIK MEĒI:
  • Ofertuesi nuk plotėson kriterin e pėrcaktuar nė gėrmėn “b” tė pikės 2/1 tė kritereve tė vecanta pėr kualifikim tė DT, sepse vėrtetimi i lėshuar nga OSHEE sh.a nuk pėrfshin shlyerjen e detyrimit tė maturuar tė energjisė elektrike tė muajit shtator 2018.
  • Ofertuesi nuk ploteson piken 6 te kapacitetit teknik te DST, pasi artikulli gomė me parametra teknike “195/55 R 15, 85 H” nuk ėshtė paraqitur ne katalogun e perkthyer ne gjuhen shqipe.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara REF-92930-11-06-2018
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBĖSHTETĖS
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data