Open Procurement Albania

Loti 1: Sigurim të Detyrueshëm të Mjeteve Motorrike Tpl

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Të Përqendruara
Institucion Kontraktues
Objekti i Tenderit Loti 1: Sigurim të Detyrueshëm të Mjeteve Motorrike Tpl
Nr. Reference REF-91635-03-29-2021
Vlera / Fondi Limit 11 384 171,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 30-03-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 22-04-2021
Data e mbajtjes se tenderit 22-04-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 24 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Autoriteti kontraktor / Autoritetet kontraktore, të cilat do të lidhin marrëveshjen kuadër: Agjencia e Blerjeve të Përqendruara në emër dhe për llogari të:
  - Repartit Nr.6630, Tiranë
  - Qendrës së Shërbimeve dhe Administrimit të Mjeteve të Transportit, Tiranë (QSHAMT)
  - Policisë Ushtarake, Tiranë
  - Qendrës Spitalore Universitare Nënë Tereza (QSUT)
  - Drejtorisë Vendore të Policisë, Durrës
  - Drejtorisë Vendore të Policisë, Elbasan
  - Drejtorisë Vendore të Policisë, Korcë
  - Komandës së Forcave Ajrore, Tiranë
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Agjencia E Blerjeve Të Përqendruara REF-91635-03-29-2021
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data